» "Careul de asi"

Nume:   Șeitan Răzvan | Clasa:   12D | Anul scolar:   2016-2017

Catedra:   Tehnica | Competitie:   Olimpiada de Tehnologii/Electric, electrotehnic, electromecanic | Etapa:   judet | Rezultat:   Premiul III

Profesori coordonatori:   Pădurețu Alice, Spînu Tiberiu, Crețu Raluca, Toma Maria, Bucur Paula, Rîmaru Georghița

Nume:   Bobu Alexandru Valentin | Clasa:   11C | Anul scolar:   2016-2017

Catedra:   Tehnica | Competitie:   Olimpiada de Tehnologii/Electric, electrotehnic, electromecanic | Etapa:   judet | Rezultat:   Mentiune

Profesori coordonatori:   Pădurețu Alice, Spînu Tiberiu, Crețu Raluca, Toma Maria, Bucur Paula, Negreanu Iulian

Nume:   Hornea Larisa Mihaela | Clasa:   11C | Anul scolar:   2016-2017

Catedra:   Tehnica | Competitie:   Olimpiada de Tehnologii/Electric, electrotehnic, electromecanic | Etapa:   judet | Rezultat:   Premiul II

Profesori coordonatori:   Pădurețu Alice, Spînu Tiberiu, Crețu Raluca, Toma Maria, Bucur Paula, Negreanu Iulian

Nume:   Iordache Patricia | Clasa:   11C | Anul scolar:   2016-2017

Catedra:   Tehnica | Competitie:   Olimpiada de Tehnologii/Electric, electrotehnic, electromecanic | Etapa:   judet | Rezultat:   Premiul I

Profesori coordonatori:   Paduretu Alice, Spînu Tiberiu, Crețu Raluca, Toma Maria, Bucur Paula, Negreanu Iulian

Nume:   Misleanu Alexandru | Clasa:   12B | Anul scolar:   2016-2017

Catedra:   Tehnica | Competitie:   Olimpiada de Tehnologii/Electronică, automatizări, telecomunicații | Etapa:   judet | Rezultat:   Premiul II

Profesori coordonatori:   Lamba Gheorghe, Negreanu Iulian

Nume:   Bighiu Samuel | Clasa:   12B | Anul scolar:   2016-2017

Catedra:   Tehnica | Competitie:   Olimpiada de Tehnologii/Electronică, automatizări, telecomunicații | Etapa:   judet | Rezultat:   Premiul I

Profesori coordonatori:   Lamba Gheorghe, Nastase

Nume:   Cîmpeanu Marian | Clasa:   11A | Anul scolar:   2016-2017

Catedra:   Tehnica | Competitie:   Olimpiada de Tehnologii/Electronică, automatizări, telecomunicații | Etapa:   judet | Rezultat:   Mentiune

Profesori coordonatori:   Lamba Gheorghe, Negreanu Iulian

Nume:   Tureck Bogdan | Clasa:   11A | Anul scolar:   2016-2017

Catedra:   Tehnica | Competitie:   Olimpiada Județeană de Tehnologii/Electronică, automatizări, telecomunicații | Etapa:   judet | Rezultat:   Premiul III

Profesori coordonatori:   Lamba Gheorghe, Negreanu Iulian

Nume:   Mustățea Eduard, Râncioagă Carmen, Belea Ionuț | Clasa:   11B | Anul scolar:   2016-2017

Catedra:   Tehnica | Competitie:   Concurs Național ”O viață fără riscuri! Securitatea și Sănătatea mea.” | Etapa:   nationala | Rezultat:   Premiul I

Profesori coordonatori:   Pădurețu Alice, Crețu Raluca

Nume:   Brezeanu Sabrina | Clasa:   11T1 | Anul scolar:   2016-2017

Catedra:   Turism | Competitie:   Concurs județean ”Iarna, artă și imaginație”- Eseu | Etapa:   judet | Rezultat:   Premiul I

Profesori coordonatori:   Stoicescu Cristian